top of page

פסטיבל בכרם: חתונת השטח המדויקת של ענבל ואורי

סיפור האהבה של ענבל ואורי שמתארחים לשמחתנו הרבה היום בבלוג, התחיל במסדרונות תיכון הגימנסיה בירושלים. במקרה של ההייסקול סוויטהארטס האלה הכל היה הכי פשוט וקל: חבר טוב של אורי הוא גם השכן של ענבל והוא שקישר ביניהם. מאז הכל זורם בקלילות, והשניים מסכימים שהם חייבים לו, בענק. 


הצעת הנישואין הייתה שיא של רומנטיקה וקוליות, וקרתה במהלך חופשה של בני הזוג בריילי ביץ' בתאילנד. היא כללה שלושה מרכיבים פשוטים שהופכים כל הצעה להצלחה מסררת: תאילנד, שקיעה ו-I WANNA BE YOURS של Arctic Monkeys ברקע. יש מושלם מזה?


לא מעט זמן חלף מרגע ההצעה ועד לחתונה. ליתר דיוק: שנה ותשעה חודשים שלמים. התאריך המקורי היה במרץ 2020, ומשם נדחתה החתונה כבר לקיץ 2021. 


בני הזוג מספרים שעוד לפני שהייתה קורונה בעולם, החלום הגדול שלהם היה חתונה בשטח. לדבריהם, תמיד ידעו שבהקמה מאפס יוכלו לעצב את האירוע באופן הכי מדויק להם. וכך בדיוק היה. 

 

אחרי שהסכימו על הנקודה הזו, היה חשוב להם למצוא חברת הפקה שתוכל לנצח על כל הפרויקט הזה בהצלחה. ואחרי שסימנו "וי" על מציאת החברה המתאימה בדיוק עבורם, עברו לאתגר של מציאת השטח האידיאלי. 


הם חיפשו לוקיישן יפה בטבע שיהיה נוח להגיע אליו מירושלים ומתל אביב, והבחירה הטבעית הייתה בכרם באיזור כרמי יוסף, שכולל גם נוף מדהים ואווירה מיוחדת. 

 

בהמשך המסע, הצטרפה המעצבת המוכשרת מיכל וולצ'וק, שתרגמה את כל החלומות למציאות בשטח בהצלחה מרובה.


בני הזוג מספרים שהכל כבר היה מוכן אי שם ביולי 2020, כך שביולי 2021 לא נותר עוד הרבה עבודה. למרבה המזל, כל הספקים עברו עימם לתאריך החדש, דאגו, התעניינו והתרגשו איתם לאורך הדרך. 

 

השניים אוהבים מאוד יין, כך שמלבד הנוף העוצר נשימה, לבחירה דווקא בכרם הייתה משמעות מיוחדת עבורם וממנו נגזר גם הקונספט המגניב של מעין 'פסטיבל בכרם'. 


החתונה הייתה חתונה הפוכה, והעיצוב שמר על קו נקי עם נגיעות קסומות של צבע. מעבר לכך, לבני הזוג היה  חשוב לייצר זרימה קלילה בין עמדות האוכל והאלכוהול, כך שהאורחים לא ישבו בצורה קונבנציונאלית ויוכלו להסתובב וליהנות מהביחד באווירה פסטיבלית, אך גם נקייה ואלגנטית.


ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "תתכננו את היום שלכם בצורה כזו שיספר את הסיפור שלכם, שיאפיין את הזוגיות שלכם ואת כל מה שאתם מאמינים בו", הם אומרים, "בחרו את הספקים שלכם בקפידה. מעבר לתוצאה המושלמת, הדרך והתהליך לא פחות חשובים. תעבדו עם אנשים, לפני שהם אנשי מקצוע". ועל זה נאמר, איימן. 


קרדיטים:

מספר אורחים: 400

צילום סטילס: תום ברטוב

עיצוב האירוע: מיכל וולצ'וק

חוויות: פולה - צילום פולארויד לאירועים, לומינר-בר קוקטיילים, עמדת יין

טבעות: אלי מזרחי

הפקה: אדמה - אירועים בשטח

קייטרינג: גוסטו (Gusto)

מוסיקה: רועי שפילמן

בר: לומינר

מקום האירוע: כרם היימן - כרמי יוסף

צילום וידאו: יונתן קנסקביץ'

שמלה: שני צימרמן

איפור: הילי יסעור

עיצוב שיער: דנה וינשמן

נעלי כלה: ASOS

נעלי חתן: STORY

תכשיטים: H-stern, זכריה מלצר

אקססוריז: הולה

חליפת חתן: bluenavy tlv

עורך טקס: ארגון חופות - הרב צ'אק דוידסון

מאת: כלות אורבניות


Comentários


bottom of page